O nás

Firma byla založena roku 1991 s původním zaměřením na zpracování černobílých fotografií.

Od roku 1992 firma postupně přechází na prodej zboží ve vlastních prodejnách a na zpracování barevné fotografie.V dalších letech je rozšiřována síť prodejen a fotosběren. Jako vůbec první fotoatelier v regionu začínáme provozovat v roce 1998 digitální portrétní studio Olympus a v roce 2002 na prodejnách v Uherském Hradišti a Hodoníně instalujeme opět jako první, digitální minilab Konica. V současné době si zákazníci můžou objednat zhotovení fotografií, velkoformátových zvětšenin, fotoobrazů, fotopuzzle, potisk hrníčků a dalších fotodárků přes naše internetové fotosběrny  www.fotozdomu.cz  Naši zákazníci velmi oceňují možnost vyzvednutí zhotovených produktů na více než 2100 výdejních místech Zásilkovny po celé ČR a na Slovensku.

Barevné i černobílé fotografie v současné době zhotovujeme na nejmodernějším digitálním minilabu Fuji Frontier. Velkoformátové zvětšeniny a fotoobrazy na tiskovém zařízení Epson Stylus Pro 7890.

Zpracování fotografií a dalších produktů z naší nabídky provádíme i pro další prodejny, soukromé a svatební fotografy a síť sběren.