Svatební fotografie

Jmenuji se Jaroslav Šobáň a svatby nejčastěji fotografuji v zámecké zahradě v Buchlovicích na  Velehradě, Modré, Uherském Brodě, Uherském Hradišti, Luhačovicích a Miloticích. Dle přání novomanželů fotím samozřejmě i na jiných místech, ale vzhledem k velké obsazenosti termínů dávám přednost focení v tomto regionu. Svatebním fotografem jsem již přes 20 let takže se novomanželé můžou spolehnout na mé bohaté zkušenosti a špičkové technické zázemí vlastní fotolaboratoře a fotoateliéru.

Před každou svatbou preferuji osobní schůzku, na které si objasníme vaše představy a požadavky a vytvoříme si časovou osu svatebního dne, aby byl průběh co nejplynulejší. Osobní setkání je důležité i z důvodu vzájemného poznání, protože není nic horšího, než když vám svatební fotograf lidsky "nesedne" a vy s takovým člověkem pak budete muset prožít celý váš svatební den.
Novomanželé ode mne vždy dostanou upravené a vyretušované fotografie na DVD i  cca 70 - 100 ks zhotovených fotografií na svatební formát 15x21, protože si myslím, že do svatebního alba patří fotografie a ne DVD.

Je ještě jedna velmi důležitá věc o které vám žádný fotograf neřekne. Je to nemoc. Ano i svatební fotografové jsou lidé a můžou onemocnět. Co dělat v případě, když vám fotograf dva dny před svatbou zavolá, že je nemocný? Za roky mé práce jsem ve svém ateliéru vyučil několik fotografů, takže v takovém případě můžu nabídnout fotografa, který má podobný styl práce a za kterého se můžu 100% zaručit.

 

Cana focení:  
Nafocení obřadu a inscenované focení v exteriérech  5990,-Kč
Celodenní focení od strojení nevěsty až po sólo ženicha a nevěsty  12000,-Kč

 Svatba je jedinečná a neopakovatelná událost. Skutečně chcete focení vaší svatby svěřit do rukou někomu, kdo se bude na Vás učit fotit?

Buchlovice

Velehrad a Modrá

Kdekoliv